lek. Edyta Baj - Chojecka

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Ukończyłam I Wydz. Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowałam w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu im prof. W. Orłowskiego w Warszawie, a także w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Obecnie z radością prowadzę praktykę prywatną.

Doświadczenie, jakie od lat zdobywałam w oddziałach klinicznych położnictwa i ginekologii, pozwala mi stawiać przed sobą coraz ciekawsze wyzwania zawodowe. Sukces, jakim po 40 tygodniach spędzonych z pacjentką jest zdrowe, nowo narodzone dziecko, mobilizuje mnie i nadaje sens mojej pracy. Opiekuję się także moimi pacjentkami w sytuacjach, w których ciąża nie zakończyła się pomyślnie (poronienia, wady płodu, choroby matki). Staram się być mocnym oparciem dla moich pacjentek w takich chwilach.Zajmuję się także diagnozowaniem i leczeniem niepłodności.

Pasjonuję się również ginekologią estetyczną, która daje mi ogromną satysfakcję, a wdzięczność i zadowolenie pacjentek utwierdza mnie w przekonaniu, że setki godzin spędzonych na kursach, szkoleniach i różnego rodzaju stażach, nie były czasem straconym. Ginekologia estetyczna daje olbrzymie możliwości pomagania kobietom, dla których do niedawna ich problemy były tematem tabu. Zapraszam pacjentki zmagające się z problemem nietrzymania moczu, zespołu luźnej pochwy, suchości pochwy, dyskomfortu podczas współżycia oraz niezadowolone z wyglądu zewnętrznych narządów płciowych. Za pomocą najbardziej nowoczesnych zdobyczy medycyny (lasery) oraz zabiegów klasycznych operacyjnych czy zabiegów mało inwazyjnych (wypełniacze), staram się pomóc każdej pacjentce.

Prywatnie staram się jak najwięcej czasu poświęcać mojej rodzinie. Największą przyjemność sprawiają mi wszelkie podróże w gronie moich najbliższych. Zapraszam serdecznie.

Z poważaniem
lek. Edyta Baj-Chojecka

KONTAKT

KONTAKT


Aby umówić telewizytę napisz do mnie e-mail:

baj.chojecka@gmail.com


W wiadomości zwrotnej otrzymasz szczegóły.